Innowacje dla ludzkości

Inwestujemy w branże, które mają fundamentalne znaczenie dla postępu społecznego i zrównoważonego rozwoju. Wierzymy, że dzięki pamięci ludzie mogą budować przyszłość, dzięki ambicji każdy może stać się legendą, dzięki odwadze transport może zaprowadzić nas do miejsc o zrównoważonym rozwoju, a dzięki aspiracji oświetlenie może poszerzyć naszą wizję.

Inwestujemy w branże, które mają fundamentalne znaczenie dla postępu społecznego i zrównoważonego rozwoju. Wierzymy, że dzięki pamięci ludzie mogą budować przyszłość, dzięki ambicji każdy może stać się legendą, dzięki odwadze transport może zaprowadzić nas do miejsc o zrównoważonym rozwoju, a dzięki aspiracji oświetlenie może poszerzyć naszą wizję.

O que nossos parceiros dizem
O que nossos parceiros dizem

Firma ADATA współpracuje z firmami, takimi jak Texas Instruments, w celu wprowadzania zróżnicowanych rozwiązań w dziedzinie pamięci o wysokiej wydajności.

Firma ma wieloletnie uznanie na rynku konsumenckim, a aktualnie prezentuje swoje możliwości w pionowych sektorach przemysłu. Gratulacje dla firmy ADATA za bycie wiodącym dostawcą firmy NEXCOM w dziedzinie pamięci flash.

Produkty firmy ADATA przechodzą wiele rygorystycznych kontroli jakości przemysłowej przeprowadzanych przez firmę Advantech. Stabilna wydajność pamięci to kluczowy element projektowania nowoczesnej architektury obliczeniowej dla IOT.

Firma ADATA dąży do zapewniania najwyższej klasy rozwiązań w dziedzinie pamięci, które urozmaicają cyfrowe życie klientów. Firma ADATA rozumie, jak ważną kwestią jest profesjonalizm, innowacyjność, a także wartość jej produktów i usług.

Firma ADATA to powszechnie znane i profesjonalne przedsiębiorstwo, świadczące zróżnicowane usługi dla klientów. Dla firmy KYEC to duży zaszczyt być partnerem biznesowym firmy ADATA i budować wspólnie lepszą przyszłość w sposób zapewniający korzyści dla obu stron.

Firma ADATA jest niezawodnym i bardzo ważnym partnerem, z którym współpraca jest wyjątkowym doświadczeniem. Współpracujemy ściśle od dłuższego czasu i firma ADATA zaimponowała nam innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie pamięci oraz pasją do urozmaicania codziennego życia cyfrowego.

Firma ADATA jest zaufanym partnerem, realizującym zasady profesjonalizmu i nieustannego doskonalenia, które budują przewagę konkurencyjną.

Firma ADATA jest kreatywnym myślicielem, który przekracza granice i przenosi technologię na nowy poziom. Jako wiodąca firma w sektorze pamięci masowej firma Adata dostarcza nowatorskie rozwiązania dla ekologicznych i łatwych w użytkowaniu produktów, które mają na celu poprawę jakości życia.

Firma ADATA jest pionierem w dziedzinie pamięci, które są zawsze szybkie, pomysłowe i wydajne. Duch przedsiębiorczości firmy ADATA będzie nadal prowadził firmę, partnerów i użytkowników w kierunku bardziej statycznego i wydajnego życia cyfrowego.

Jako partner strategiczny ściśle współpracujący z firmą ADATA z radością patrzymy na to, co udało jej się do dziś osiągnąć. Biorąc pod uwagę nastawienie i zapał firmy oraz zdobyte przez nią zaufanie, z radością czekamy na osiągnięcie przez nią kolejnego poziomu rozwoju.

Firma Silicon Motion cieszy się współpracą z firmą ADATA w zakresie opracowywania produktów o wysokiej wydajności i najlepszej jakości dla klientów i rynku przemysłowego.

Dzięki naszemu długotrwałemu partnerstwu z firmą ADATA możemy dostarczać rozwiązania w zakresie danych pod szczególną presją oraz budować wartość dla naszych klientów, która przewyższa sumę poszczególnych współtwórców.

Firma ADATA jest ważnym klientem, z którym Toshiba HDD prowadzi wieloletnią współpracę i działalność. Z radością pragniemy dalej rozwijać działalność biznesową wraz z firmą ADATA.

Współpraca z XPG to dla nas ogromny zaszczyt i przyjemność! Odnieśliśmy wspólnie duży sukces i pragniemy opracowywać kolejne produkty o wysokiej wydajności i jakości dla branży gamingowej.

Firma ADATA jest naszym wieloletnim partnerem strategicznym, z którym dążymy do umocnienia przewagi konkurencyjnej w dziedzinie pamięci DRAM i NAND oraz dalszej współpracy nad produktami zawierającymi pamięć.

Inove seu futuro

Wierzymy, że talent i praca zespołowa to klucz do osiągnięcia sukcesu. Oferujemy integracyjne środowisko pracy oraz program stabilnego rozwoju dla kandydatów gotowych podważyć status quo i zaprezentować się na arenie światowej.

  • - Program rozwoju różnorodnych talentów
  • - Korporacyjna kultura innowacyjności i elastyczności
  • - Wysokie świadczenia pracownicze
  • - Ambiente de trabalho com foco nas pessoas
Back to top